Projekty

Tężnie w Wołczynie – realizacja 2021

Arch Vis Studio Tężnia Wołczyn
Arch Vis Studio Tężnia Wołczyn
Arch Vis Studio Tężnia Wołczyn
Arch Vis Studio Tężnia Wołczyn

Projekt założenia tężni wraz z pawilonem edukacyjnym i ogrodem halofitowym (słonolubnym). Pracownia zajmowała się pracami nad koncepcją, projektem budowlanym na pozwolenie na budowę oraz wykonawczym. Zajmowaliśmy się całością prac wliczając również specyfikację techniczną i kosztorys. Obiekt zrealizowany, otwarcie odbyło się 17 października 2021 roku.

 Tężnie w Radomsku – zrealizowane

Projekt trzech tężni w Radomsku uzyskał już pozwolenie na budowę w Urzędzie Miasta w Radomsku. Realizacja pierwszego etapu inwestycji odbyła się na przełomie 2019 i 2020 roku. Pracownia zajmowała się całością procesu od koncepcji po projekt wykonawczy we współpracy z firmą INVEST.

Obecnie zrealizowano pierwszy etap inwestycji: https://radomsko.naszemiasto.pl/otwarcie-tezni-przy-wielorybku-w-radomsku-ciechocinek-kolo/ar/c7-7828590

Urząd miasta Radomsko – termomodernizacja – zrealizowane

Termomodernizacja Urząd Miasta Radomsko

Termomodernizacja Urzędu Miasta Radomska autorstwa Agnieszki Chudzińskiej we współpracy z FIBA s.c. Projekt zrealizowany.

 

 

Wybrane projekty wnętrz

Projekt domu jednorodzinnego w Wawrze w trakcie realizacji

Budynek w trakcie realizacji. Zdjęcie z listopada 2020r.

Projekt domu jednorodzinnego w Warszawie w dzielnicy Wawer. Pozwolenie na budowę – Czerwiec 2020, obecnie w realizacji

Budynek jednorodzinny – ok 350m2 powierzchni całkowitej

Projekt domu jednorodzinnego w Warszawie Wawer. Pozwolenie na budowę wydane w połowie 2020 roku. Obecnie czeka na realizację.