Zespół


Architekt Warszawa

Architekt Agnieszka van der Esch

Zawód architekta jest dla mnie zdobywaniem szeroko pojętej wiedzy i nieustannej motywacji do rozwoju. Poza umiejętnością planowania przestrzennego wymaga on znajomości prawa, umiejętności słuchania ludzi, współpracy z wieloma branżami, znajomości najnowszych technologii zarówno budowania jak i projektowania.

Pierwszym krokiem mojej edukacji w zawodzie architekta było ukończenie studiów na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Studiowałam architekturę również na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow.

Przez założeniem własnej pracowni zdobywałam praktykę w biurach architektonicznych CentralaTremend oraz u dewelopera Waimea Holding.


Architekt Agnieszka Chudzińska

Architekt Agnieszka Chudzińska

Skończyłam Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej w 2015 roku. W 2017 uzyskałam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Członek MOIA RP  – MA-3021. Praktykę zyskałam w biurach Q2, INVEST, FIBAA+D oraz Atelier3 Girtler&Girtler. Od roku 2018 pracuję na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej w Pracowni Architektury Współczesnej, Wnętrz i Form Przemysłowych, gdzie uczę studentów projektowania. Dla mnie architekt to reżyser budynku. Tworzy go, nadzoruje i sprzedaje. Zna się na wszystkim, aby umieć rozmawiać ze specjalistami. Ostatecznie jest odpowiedzialny za całość i bierze na swoje barki obowiązek doprowadzenia dzieła do końca. Ale architekt to nie pojedynczy bohater ślęczący nad deską kreślarską czy raczej obecnie nad komputerem. To zespół, który wspiera się i uzupełnia. To praca z ludźmi i walka z samym sobą. To jednocześnie samotność i wspólnota. I to kocham w tym zawodzie.


Mikołaj Madajski

Architekt Mikołaj Madajski


Agnieszka Paluch

Architekt Agnieszka Paluch