Zespół

Architekt Agnieszka Chudzińska

Architekt Agnieszka Chudzińska

Skończyłam Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej w 2015 roku. W 2017 uzyskałam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Członek MOIA RP  – MA-3021. Praktykę zyskałam w biurach Q2, INVEST, FIBAA+D oraz Atelier3 Girtler&Girtler. Od roku 2018 pracuję na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej w Pracowni Architektury Współczesnej, Wnętrz i Form Przemysłowych, gdzie uczę studentów projektowania. Dla mnie architekt to reżyser budynku. Tworzy go, nadzoruje i sprzedaje. Zna się na wszystkim, aby umieć rozmawiać ze specjalistami. Ostatecznie jest odpowiedzialny za całość i bierze na swoje barki obowiązek doprowadzenia dzieła do końca. Ale architekt to nie pojedynczy bohater ślęczący nad deską kreślarską czy raczej obecnie nad komputerem. To zespół, który wspiera się i uzupełnia. To praca z ludźmi i walka z samym sobą. To jednocześnie samotność i wspólnota. I to kocham w tym zawodzie.

Architekt Warszawa

Architekt Agnieszka van der Esch

W Arch Vis Studio zajmuję się przede wszystkim wizualną stroną projektów. Przygotowanie wizualizacji jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ ta forma przedstawienia pomysłu najbardziej pomaga rozmawiać o idei z klientem.

Skończyłam Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Studiowałam architekturę również na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow.

Praktykę zdobywałam w biurach architektonicznych CentralaTremend oraz u dewelopera Waimea Holding.