Opublikowano Dodaj komentarz

Firmowa biblioteka

firmaowa biblioteka podręcznik vray

Chcemy szerzyć wiedzę w naszej firmie! A nic tak nie zachęci naszego zespołu jak wspólna wymiana książek. Jak taką wymianę osiągnąć na dużą skalę? Przeczytaj poniżej.

No dobra! Ale właściwie po co nam ta wiedza? Żeby pracowało nam się poprostu łatwiej. Większa wiedza, przekłada się na lepsze wyniki. A wyniki pracy poprostu motywują zespół.

Skoro jest już wręcz dla nas oczywistym, czemu chcemy by nas zespół się rozwijał, warto się zastanowić jak to osiągnąć.

Metod jest kilka, jak wysłanie zespołu na szkolenia, kupienie dla nich kursów, wyjazdy na konferencje – niestety wszystkie mają wadę, wymagają wydania często dużych pieniędzy, a nierzadko zgody szefa(no bo na konferencje trzeba mieć wolny dzień). Rozwiązanie? Firmowa Biblioteka!

Taka firmowa biblioteka, jak już raz się zainicjuje daje benefity cały czas. Członkowie zespołu nierzadko przyniosą własne książki by się pochwalić tym co już przeczytali. Między kolejnymi pracownikami potrafi powstać pewien rodzaj konkurencji…kto przeczytał więcej pozycji.

W mojej branży, IT samokształcenie to podstawa. Ciągły dostęp do książek, tylko zachętca do takich działań.

No dobra, ale wiele osób powie, że książki zajmują dużo miejca. Nic bardziej mylnego…a przynajmniej w XXI wieku. Gdzie można używać już różnych formatów e-bookow. Wystarczy skrawek miejsca w sieci gdzie można je współdzielić. Tylko pamiętaj, by było to zgodne z licencjami tych książek – tak więc nie udostępniaj ich publicznie dla całego świata. Tylko dla firmy.

Jeśli w kompetencjach Twojej firmy leży korzystanie z v-ray. Gorąco zachęcam do umieszczenia poniższej książki w waszej firmowej bibliotece.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *